Darmowy coworking w okolicach Warszawy – czy to możliwe?

Darmowy coworking w okolicach Warszawy – czy to możliwe?

​Bardzo wiele osób nie tylko w Warszawie, ale również w jej okolicach decyduje się na pracę w coworkingach. Jest to idealne miejsce nie tylko dla młodych przedsiębiorców, ale również dla studentów, freelancerów czy osób, które zawsze (lub tylko czasami) pracują zdalnie. Normalnie koszt coworkingu to około kilkuset złotych miesięcznie, i to nawet w przypadku, gdy decydujemy się na najtańsze, oferowane opcje, w których mamy np. ograniczoną ilość pracy w danym coworkingu. Czy możliwe jest jednak, by koszt ten… zminimalizować do zera?

Zdecydowanie tak! Taka możliwość pojawiła się wraz z pojawieniem się w Łomiankach centrum handlowego – Galerii Łomianki. Oferuje ona swoim klientom, poza wieloma sklepami, również darmową przestrzeń coworkingową. Otwarta jest ona dokładnie w takich godzinach jak sama galeria handlowa. Co ważne, na miejscu czekają na nas nie tylko biurka i fotele, ale również podstawowy sprzęt biurowy czy nawet przestrzeń, w której możemy odpoczywać. Pamiętajmy również o tym, że na miejscu mamy dostęp do naprawdę szybkiego, bezprzewodowego internetu.

Coworking w Galerii Łomianki jest idealnym miejscem dla osób, które chcą pracować zdalnie i niekoniecznie zamieniać swoje domy czy mieszkania w małe biura. Każdy, kto tak pracował, zdaje sobie również sprawę z tego, że praca w naszych domach i mieszkaniach jest dla wielu znacznie mniej efektywna, ponieważ cały czas odciągając nas od pracy np. domowe obowiązki. Z tego powodu warto zdecydować się na coworking, zwłaszcza gdy jest on darmowy.

Aby z niego skorzystać, wystarczy się w nim pojawić – nie obowiązują tutaj jakiekolwiek zapisy, pamiętajmy jednak, że miejsca potrafią być zajmowane naprawdę szybko, warto więc pojawić się w Galerii wcześnie, by zarezerwować w niej swoje miejsce do pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *